Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Biuro Nieruchomości Smerecki

Wolska 11 Lublin

Mapa

691 403...

691 403 403

biuro czynne: otwarte teraz do 16:00

smerecki.nieruchomosci.pl

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Katarzyna Sobinek
  • Beata Sołtys
  • Maciej Smerecki
  • +2

O nas

Chcesz kupić dom lub mieszkanie? A może zależy Ci na szybkiej sprzedaży własnej nieruchomości? Dobrze trafiłeś! Z naszym biurem możesz liczyć na sprawne przeprowadzenie każdej transakcji. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi marketingowych i publikujemy oferty na najpopularniejszych portalach ogłoszeniowych. Prześlij do nas swoje preferencje dotyczące poszukiwanej nieruchomości, a my znajdziemy dla Ciebie nowy dom.

Misją naszej firmy jest wspieranie klientów w procesie kupna i sprzedaży swojej nieruchomości, zapewniając im przy tym bezpieczeństwo i komfort na każdym etapie realizacji transakcji.

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

64

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Biuro Nieruchomości Smerecki

Filtruj

325 000 zł27,34 m² 11 887,34 zł/m²

Olga Zasiadczuk

Olga Zasiadczuk

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Oferuję Państwu mieszkanie typu studio. Zlokalizowane na spokojnym nowym osiedlu przy ul. Nowy Świat blok wybudowany w 2017 r Mieszkanie ma 27,34...

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł49,55 m² 8 657,92 zł/m²

Beata Sołtys

Beata Sołtys

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Racławickiej w Świdniku. Jego powierzchnia to 49,55 m2 dodatkowo przynależy do niego...

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł142,73 m² 10 152,04 zł/m²

Beata Sołtys

Beata Sołtys

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:234 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany dom w zabudowie bliźniaczej z 2014 roku, położony na działce o powierzchni 234 m ,...

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł115 m² 6 686,96 zł/m²

Maciej Smerecki

Maciej Smerecki

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Gotowy do zamieszkania dom wolnostojący, 115 m , usytuowany na zadbanej działce 500 m . Układ sprzyja życiu rodzinnemu. Na parterze znajduje się...

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł54 m² 10 351,85 zł/m²

Artur Sawa

Artur Sawa

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 54 m2 , położone na drugim piętrze zadbanego czteropiętrowego bloku. Przemyślany...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł140 m² 5 707,14 zł/m²

Jacek Wąsik

Jacek Wąsik

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:995 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim z 2022 roku, położony w samym centrum miejscowości Kijany. Nieruchomość usytuowana jest...

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł36,10 m² 6 343,49 zł/m²

Robert Rogala

Robert Rogala

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,1 m położone na trzecim piętrze przy ulicy Połanieckiej 7 w Chełmie. Do mieszkania przynależy...

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł28,32 m² 15 148,31 zł/m²

Piotr Setnik

Piotr Setnik

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesna kawalerka z ogródkiem idealna pod inwestycję lub do zamieszkania - Diamentowa 27 Oferuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 28,32...

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł320 m² 6 556,25 zł/m²

Jacek Wąsik

Jacek Wąsik

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Prezentujemy Państwu niepowtarzalny dom w zabudowie bliźniaczej. Architekt, który go zaprojektował został uhonorowany prestiżową nagrodą...

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł44 m² 7 272,73 zł/m²

Katarzyna Sobinek

Katarzyna Sobinek

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Szukasz mieszkania na osiedlu Zachód w Chełmie? Ta lokalizacja to świetne rozwiązanie, szybki wylot z miasta na Lublin, zamość czy Włodawę....

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł44,52 m² 4 829,29 zł/m²

Robert Rogala

Robert Rogala

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie przy ulicy Piotra Skargi 1 44,5 m2 Na sprzedaż oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,5 m znajdujące się na...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł183 m² 5 409,84 zł/m²

Beata Sołtys

Beata Sołtys

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiamy Państwu dom wolnostojący piętrowy w stanie deweloperskim o konstrukcji dachu typu stropodach. Powierzchnia całkowita to 183m2....

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł43 m² 23 000 zł/m²

Artur Sawa

Artur Sawa

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż luksusowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2, położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy....

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł93 m² 15 913,98 zł/m²

Artur Sawa

Artur Sawa

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwa mieszkania w centrum o powierzchni 93 m2 ( 53 + 40 ) z możliwością wyodrębnienia dwóch oddzielnych lokali mieszkalnych....

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł150 m² 5 326,67 zł/m²

Robert Rogala

Robert Rogala

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta tylko W naszym biurze - na wyłączność! Oferta dotyczy przestronnego i funkcjonalnego domu jednorodzinnego, zlokalizowanego w Mieście...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł49,70 m² 13 380,28 zł/m²

Artur Sawa

Artur Sawa

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 49.70 m2 z wyjątkowym atutem - prywatnym ogródkiem o powierzchni aż 70m2. Lokal idealny dla...

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł36 m² 8 305,56 zł/m²

Artur Sawa

Artur Sawa

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 w klimatycznej kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie zachwyca przestrzenią...

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 923 m² 102,29 zł/m²

Jacek Wąsik

Jacek Wąsik

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Polanówka, gm. Strzyżewice Oferuję atrakcyjną działkę budowlaną nr 408/1 o powierzchni 2923 m , położoną...

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł48,63 m² 11 494,96 zł/m²

Artur Sawa

Artur Sawa

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, nowoczesne dwu-pokojowe mieszkanie o pow. 48.60 m2 przy ulicy Głowackiego. Nieruchomość w bardzo bliskiej okolicy...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 000 zł46 m² 23 043,48 zł/m²

Artur Sawa

Artur Sawa

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m2, położonej w prestiżowej inwestycji Royal Residence. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

998 000 zł43 m² 23 209,30 zł/m²

Artur Sawa

Artur Sawa

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł131,57 m² 4 940,34 zł/m²

Artur Sawa

Artur Sawa

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 34 m2 w bardzo bliskiej okolicy dworca metropolitalnego oraz poddasze o powierzchni 80 m2...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł140 m² 5 707,14 zł/m²

Jacek Wąsik

Jacek Wąsik

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 280 m² 36,59 zł/m²

Maryna Hramada

Maryna Hramada

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 1 120 m położona w miejscowości Czesławice, w gminie Nałęczów. Nr. działki -...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł32,72 m² 13 047,45 zł/m²

Beata Sołtys

Beata Sołtys

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z loggią Wojciechowska Square, lublin Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim, dostępne od...

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł75,15 m² 4 644,05 zł/m²

Robert Rogala

Robert Rogala

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

3-pokojowe mieszkanie 75,15 m drugie piętro Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 75,15 m położone na drugim piętrze przy aleji...

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 300 m² 923,08 zł/m²

Maciej Smerecki

Maciej Smerecki

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna 2,18 ha z potencjałem w Siedliskach. Przedstawiamy unikalną ofertę rozległy, w pełni ogrodzony teren...

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 275 m² 132,55 zł/m²

Jacek Wąsik

Jacek Wąsik

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Majdan Mętowski gmina Głusk zlokalizowane w drugiej linii zabudowy. Przeznaczona jest pod zabudowę...

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł183,86 m² 4 726 zł/m²

Robert Rogala

Robert Rogala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

*Oferta wyłącznie w Biurze Nieruchomości smerecki&partners* Na sprzedaż nieruchomość położona w centralnej części miasta, przy Deptaku....

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł80 m² 7 187,50 zł/m²

Monika Klimek

Monika Klimek

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Są takie miejsca, do których wraca się z ulgą po całym dniu. Wyobraź sobie , że poranki zaczynają się ciszą, śpiewem ptaków i kawą...

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł152 m² 7 559,21 zł/m²

Katarzyna Sobinek

Katarzyna Sobinek

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferuję duży dom na sprzedaż-komfortowa przestrzeń dla Twojej rodziny. Szukasz przestrzeni, spokoju i komfortu? Ta nieruchomość łączy wszystko,...

Szczegóły ogłoszenia

10 300 000 zł500 m² 20 600 zł/m²

Maciej Smerecki

Maciej Smerecki

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:80 000 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Rezydencję w Hajownikach, woj. lubelskie. Posiadłość to ok 8 ha parku ze starodrzewiem, stawem, rzeźbami...

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 132 m² 78,62 zł/m²

Jacek Wąsik

Jacek Wąsik

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1132m2 przy zbiorniku wodnym w miejscowości Majdan Zahorodyński. Przeznaczenie podstawowe działki to tereny...

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł2 000 m² 109,50 zł/m²

Beata Sołtys

Beata Sołtys

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Czerwonka-Gozdów o powierzchni 2000m2 z bezpośrednim dostępem z drogi asfaltowej....

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł68,90 m² 4 920,17 zł/m²

Robert Rogala

Robert Rogala

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

4-pokojowe mieszkanie 68,90 m oś Wolności - trzecie piętro Posiadam na sprzedaż przestronne mieszkanie 69 m zlokalizowane na 3 pietrze w 4...

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²150 m² 8 250 zł

Maciej Smerecki

Maciej Smerecki

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszam do wynajęcia lokalu o powierzchni 150m2 w którym znajduje się wydzielona sala konferencyjna okolo 20m2 a pozostała część...

Szczegóły ogłoszenia

484 000 zł48,44 m² 9 991,74 zł/m²

Olga Zasiadczuk

Olga Zasiadczuk

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferuję 4-pokojowe przepiękne mieszkanie w topowej lokalizacji Lublina! Znajduje się na parterze 4-piętrowego budynku. Jego powierzchnia to 48,44 m2....

Szczegóły ogłoszenia

268 000 zł40 m² 6 950 zł/m²

Katarzyna Sobinek

Katarzyna Sobinek

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szukasz domku letniskowego dla siebie? A może pod inwestycję? Zapraszam! Nieruchomość położona w Okunince, woj. lubelskie popularna, malownicza...

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł140 m² 2 750 zł/m²

Maryna Hramada

Maryna Hramada

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 800 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Olszanka, gmina Krzczonów, województwo lubelskie, stanowiąca ciekawą propozycję dla osób...

Szczegóły ogłoszenia

122 000 zł1 357 m² 89,90 zł/m²

Katarzyna Sobinek

Katarzyna Sobinek

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam na sprzedaż działkę budowlaną, położoną w miejscowości Chełm, województwo lubelskie, o powierzchni 0,1357 ha. Nieruchomość...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
    • 3
  • Następna
Zamknij